Aryanic
صفحه اصلي > اخبار > اخبار گذشته 

اخبار > مراسم اختتامیه جشنواره سراسری دانشجویی تجسم هنر 6 دی برگزار می شود

 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم اختتامیه جشنواره سراسری دانشجویی تجسم هنر 6 دی برگزار می شود

 

مراسم اختتامیه جشنواره سراسری دانشجویی تجسم هنر 6 دی برگزار می شود
 

 

مراسم اختتامیه جشنواره سراسری دانشجویی تجسم هنر امروز 6 دی در پژوهشکده فرهنگ ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران ، این جشنواره توسط مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 47 در چهار رشته معماری، گرافیک، عکاسی و نقاشی در میان تمام دانشجویان علاقمند به رشته های هنری دانشگاه های سراسر کشور ، برگزار می شود.

 

جشنواره سراسری دانشجویی تجسم هنر بر آن است تا در کنار کمک به دانشجویان هنرهای تجسمی کشور برای خلق آثارنو و خلاقانه در فضاسازی سازه پاتوغ های ایرانی و کارکرد پاتوغ ها در رشد تبلیغات فرهنگی و اقتصاد فرهنگی، استعداد و پتانسیل بسیار بالای دانشجویان را در کاربردی ساختن آموزه هایشان به تصویر کشیده و به عرصه عمل آورد. اهداف این جشنواره شامل شناخت و کمک به پرورش خلاقیت در خلق آثار دانشجویان هنرهای تجسمی کشور ، تقویت قدرت نوآوری در خلق فضاهای اوقات فراغت فرهنگی کشور ، زمینه سازی برای ایجاد فرصت های شغلی برای دانشجویان ، زمینه سازی جهت آشنایی اصحاب دست اندرکار هنر و کارفرمایان با دانشجویان خلاق و نوآور ، ایجاد رقابت سالم در میان دانشجویان دانشگاه های مختلف سراسر کشور ، توسعه علمی و کاربردی اهداف ابتدایی آموزش عالی در زمینه هنرهای تجسمی و وحدت بخشی میان آموزه های دانشجویان رشته های هنرهای تجسمی می باشد.


١٠:٠٠ - ٦ دی ١٣٩٤    /    عدد : ٢١٥٠٣    /    تعداد نمایش : ١١٢٥