Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران و دانشگاه الزهرا (س)

 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران

انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران و دانشگاه الزهرا (س)

دانشگاه جامع علمي كاربردي استان تهران و دانشگاه الزهراء(س) تفاهم نامه همكاري امضاء نمودند.

در راستای ارتقا و ترویج فرهنگ آموزشهای مهارتی و توسعه آموزشهای علمی کاربردی در حوزه توانمند سازی مهارتی بانوان و توسعه مشاغل خانگی که در راستای کمک به اقتصاد خانواده و در عین حال حفظ سبک زندگی خانوادگی ایرانی اسلامی است اين تفاهم نامه فی مابین دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران و دانشگاه الزهرا (س) منعقد گرديد و مقرر شد قطب توانمند سازی مهارتی بانوان با همکاری دو دانشگاه راه اندازی شود و همکاری های علمی پژوهشی در حوزه های: هنر و اقتصاد خانواده، صنعت و جامعه هدف بانوان، کارآفرینی مشاغل خانگی و ... در دستور کار همکاری های مشترک دو دانشگاه قرار گیرد.

 

 


لازم به ذکر است در صورت توسعه مشاغل خانگی و توانمندسازی مهارتی بانوان می توان به اقتصاد خانواده های ایرانی کمک نمود و در عین حال ساختار و چارچوب سبک زندگی خانوادگی ایرانی اسلامی را به بهترین وجه مدیریت نمود و به پرورش شایسته کودکان و مدیریت خانه و خانواده پرداخت لذا توسعه و ارتقا مشاغل خانگی باید از راهبردهای کشور باشد.

اين تفاهم نامه همكاري به امضاء دكتر حاجي خاني رئيس دانشگاه جامع علمي کاربردي استان تهران و خانم دكتر ملانظري ، رئيس دانشگاه الزهرا(س) رسيده است.


٠٩:١٢ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٣١٢    /    تعداد نمایش : ١٤٩