Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > بازدید رییس واحد استان تهران از مرکز نیکوکاری رعد

 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران

بازدید رییس واحد استان تهران از مرکز نیکوکاری رعد

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران از مرکز آموزش علمی کاربردی نیکوکاری رعد بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران ، همزمان با اعیاد شعبانیه و در هفته گرامیداشت مقام معلم ، دکتر حاجی­خانی رییس واحد استان تهران به اتفاق غفاری معاون فرهنگی و دانشجویی و سلیمی مدیر حوزه ریاست استان ، از مرکز آموزش علمی کاربردی نیکوکاری رعد بازدید و نشستی با مسئولان مرکز برگزار نمودند.ابتدا در این نشست صمیمانه دکتر علاقه ­بند رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی نیکوکاری رعد ضمن عرض خیرمقدم اظهار امیدواری کرد مقامات دانشگاه به­ نیت مشارکت در یک کار خیر و نیکوکارانه به مسائل مرکز آموزش علمی کاربردی نیکوکاری رعد توجه نمایند تا شرایط مناسبی برای گسترش و توسعه کمّی و کیفی دوره های مرکز فراهم شود و انجام فعالیت‌های قانونی مرکز در جهت رشد و ترویج مهارت آموزی برای افراد دارای معلولیت بهمراه اعتلای سطح اعتماد به نفس و استقلال اجتماعی هرچه بیشتری این عزیزان و توان‌یابان فراهم گردد. 

در ادامه دکتر  ایزدی معاون آموزشی مرکز آموزش علمی کاربردی نیکوکاری رعد با ارائه گزارشی مختصر از سوابق تأسیس و فعالیت‌های مرکز ، اظهار داشت : 800 نفر پذیرش دانشجو در سنوات گذشته داشته­ایم و در حال حاضر 421 دانشجو در این مرکز تحصیل می­کنند. دکتر ایزدی با اشاره به 111 نفر دانشجو فارغ التحصیل توان­یاب، افزود : در حال حاضر 6 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی در این مرکز برگزار می­شود.

وی با یادآوری استقبال افراد دارای معلولیت به تحصیل در رشته­های کاربردی که متناسب با شرایط جسمی و فیزیکی آنها طراحی می­شود اظهار امیدواری کرد دانشگاه جامع علمی کاربردی در بررسی رشته­های تحصیلی پیشنهاد شده از سوی این مرکز با عنایت خاصی تصمیم­گیری کند.

در ادامه دکتر حاجی­خانی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران ضمن اشاره به مسائل رفاهی پیش بینی شده دانشگاه برای دانشجویان، اظهار داشت : وام صندوق رفاه دانشجویان ، وام بنیاد علوی و یارانه ارزاق برای مراکزی که خدمات غذای گرم ارایه می­دهند از سوی دانشگاه پیش بینی شده است که با درخواست دانشجویان به مرکز آموزش علمی کاربردی رعد ، این خدمات ارائه می شود.

همچنین در این نشست توافقاتی برای حضور نماینده مرکز آموزش علمی کاربردی رعد در جلسه بررسی رشته­های تحصیلی جدید، برگزاری همایش روسای مراکز آموزش استان تهران در این مرکز ، راه­های اطلاع­رسانی از طریق رسانه ملی و توسعه پذیرش دانشجویان حاصل گردید .

شایان ذکر است مرکز آموزش علمی کاربردی رعد از سال 1389 با هدف توسعه تحصیلات دانشگاهی برای افراد دارای معلولیت به صورت تلفیقی تأسیس شده است.

 

 

 

 


٠٨:٣٩ - شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٢٦٦٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٤