Aryanic
صفحه اصلي > اخبار > اخبار گذشته 

اخبار > برگزاری کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه مشاوران روانشناسی مراکز علمی کاربردی تهران

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه مشاوران روانشناسی مراکز علمی کاربردی تهران

 برگزاری کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه مشاوران روانشناسی مراکز علمی کاربردی تهران

 
کارگاه آموزشی دوره مقدماتی تربیت کادر متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه مشاوران روانشناسی مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران برگزار شد.
 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران ، حسین غفاری ، معاون فرهنگی و دانشجویی استان با اعلام این خبر افزود : این کارگاه دو روزه با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران و اداره کل فرهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور 50 نفر از مشاوران روانشناسی مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران در سالن امیرکبیر دانشگاه تهران برگزار گردید.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران در ادامه اظهارداشت : در این کارگاه ، سرفصل هایی چون مفاهیم ، تعریف و مدل زیستی روانی اجتماعی اعتیاد ، عوامل خطرساز و محافظت کننده در سوءمصرف و وابستگی به مواد ، مبانی و جنبه های زیستی شناختی مواد ، عوارض و پیامدهای مصرف مواد و نشانه های هشداردهنده مصرف ، مبانی و اصول پیشگیری ، سیاست ها استراتژی ها و قوانین مرتبط با پیشگیری در جهان و ایران ، سند جامع پیشگیری اولیه از اعتیاد و پیشگیری اولیه از اعتیاد با تمرکز بر دانشگاه تدریس گردید. غفاری افزود : این کارگاه دو روزه با تدریس دکتر هومان نارنجی ها از متخصصان برجسته پیشگیری از اعتیاد برگزار شد.

 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران در ادامه گفت : این کارگاه آموزشی برای 50 نفر دیگر از مشاوران مراکز استان تهران روزهای 29 و 30 آذرماه سال جاری در دانشگاه تهران برگزار می شود. غفاری افزود : با برنامه ریزی های انجام شده ، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران دوره های آموزشی میانی و پیشرفته تربیت کادر متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه مشاوران روانشناسی مراکز آموزش علمی کاربردی استان تهران را با همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران و اداره کل فرهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر تا پایان سال جاری برگزار می نماید.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران در خاتمه گفت :  آموزش های تخصصی مشاوران روانشناسی مراکز و برگزاری جلسات هم اندیشی با مشاوران در دستور کار این معاونت قرار دارد.
١٠:١٧ - ٢٤ آذر ١٣٩٤    /    عدد : ٢١٣٣٣    /    تعداد نمایش : ٢٧٣