Aryanic
 

فراخوان پذیرش مدرس حق التدریس علمی کاربردی برای تدریس دروس تخصصی رشته های علمی-کاربردی

 

اطلاعیه شماره هشت: ( 1396/05/05)

 

اطلاعیه شماره هفت: ( 1396/04/07)


اطلاعیه شماره شش : ( 1396/03/29)

 

اطلاعیه شماره پنج: ( 1396/02/30)

 

 


 

اطلاعیه شماره چهار : ( 1396/02/18 )

  نیازسنجی‌ اعلام‌شده توسط ارگان‌ها و دستگاه‌های متقاضی مجری دوره‌های علمی‌کاربردی -   جهت جذب مدرسان جدید برای مراکز آموزش علمی‌کاربردی استان تهران

به اطلاع می‌رساند بنا به سیاست‌ها و تصمیمات دانشگاه جامع علمی‌کاربردی واحد استان تهران، در این فراخوان حداکثر برای 1000 نفر از متقاضیان توانمند و دارای مهارتهای مورد تأیید هیأت اجرایی جذب مجوز تدریس صادر می‌شود. لذا توصیه می‌شود متقاضیان دارای شرایط اولیه (براساس اطلاعیه‌های مندرج در این سایت) ضمن مراجعه به برنامه درسی مصوب دانشگاه و عنوان درسی که مقرر است برایش مدرس تأمین شود، ویژگی‌های مدرس مربوط (حداقل مدرك تحصيلي دانشگاهي، نام رشته/رشته هاي تحصيلي متجانس، گواهي­نامه­ها و يا دوره‌هاي آموزشي مورد نياز، حداقل سابقه تدريس، حداقل سابقه تخصصي در حوزه شغلي مورد نظر و سایر شرایط) را مطالعه نموده و درصورت اطمینان از داشتن همه‌ی شرایط (نه بخشی از آن) اقدام به واریز وجه و شرکت در آزمون نمایند. بدیهی است مشاهده هرگونه مغایرت و کتمان حقایق در هر مرحله از فرآیند جذب مدرس منجر به حذف وی خواهد شد.

 


نام ارگان‌ها و دستگاه‌ها به فایل نیازسنجی ایشان لینک شده است ( این بخش در حال کامل شدن می باشد)


 


اطلاعیه شماره سه : ( 1396/02/17 )

به اطلاع می‌رساند با توجه به استقبال گسترده و ثبت‌نام تعداد زیادی از متقاضیان تدریس در سامانه جامع آموزشی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی – سجاد -  جهت اطلاع از ادامه‌ی فرآیند صدور مجوز تدریس بر روی لینک زیر کلیک نمایید

فرآیند صدور مجوز تدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران

***بخشنامه معاونت آموزشی دانشگاه درخصوص متقاضیان تدریس -  قضات عالی­رتبه، اعضای هیأت علمی و متقاضیان رشته حقوق که دارای پروانه وکالت می­باشند.


اطلاعیه شماره دو : ( 1395/12/23 )

قابل توجه متقاضیان اخذ مجوز تدریس از دانشگاه جامع علمی کاربردی

کاربرگ شماره دو

***بخشنامه معاونت آموزشی دانشگاه درخصوص متقاضیان تدریس -  گروه معارف


اطلاعیه شماره یک : ( 1395/11/05 )

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران به منظور شناسائی و تأمین مدرسان دوره های علمی کاربردی از بین افراد بومی متخصص و مجرب واجد شرایط و علاقه‌مند جهت تدریس دروس تخصصی در رشته‌های علمی کاربردی بر اساس حداقل شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. ( متن فراخوان )


دستورالعمل پرداخت حق التدريس اعضاي هيات علمي و آيين نامه به كارگيري مدرسان علمي كاربردي – ابلاغ در تیرماه 1395

 


 

تکمیل مشخصات مدرسان :

پیرو بخشنامه معاونت محترم آموزشی دانشگاه، کلیه مدرسان دانشگاه جامع علمی­کاربردی با مراجعه به صفحه دسترسی کاربری خود می­بایست نسبت به تکمیل مشخصات و تغییر رمز دوم خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است آن دسته از مدرسان که مدرک تحصیلی ایشان در سامانه سجاد بارگذاری نشده و یا دیگر اطلاعات ایشان ناقص ثبت شده است نیز می­بایست با مراجعه به قسمت تکمیل مشخصات در صفحه دسترسی کاربری خود اقدام به ویرایش و تکمیل مشخصات خود نمایند. شایان ذکر است مدرسانی که اطلاعات ثبت شده ایشان کامل و مورد تایید مدرس است، نیازي به تکمیل مشخصات مجدد ندارند. می­بایست پس از تکمیل مشخصات توسط مدرس، یکی از مراکز آموزش که فرد در آن واحد تدریس می نماید، مطابق دستورالعمل های ارسالی، نامه‌ای را جهت تایید تکمیل مشخصات مدرس به واحد استانی ارسال نماید

ردیف

عنوان فرم یا فایل راهنما

1

فایل های پیوست (دانلود)

 

 


مجوز تدریس دروس عمومی زبان انگلیسی، تربیت بدنی و زبان فارسی

براساس تصمیمات متخذه در هیات ممیزه دانشگاه به دلیل وجود مدرسان کافی داراي مدارك کارشناسی ارشد و بالاتر در زمینه دروس عمومی زبان انگلیسی، تربیت بدنی و زبان فارسی، در حال حاضر صرفاً مدرسان داراي مدارك تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر مرتبط با دروس درخواستی مجاز به تدریس این دروس می­باشند.

ردیف

عنوان فرم یا فایل راهنما

1

فایل های پیوست (دانلود)

 رشته­ هاي مجاز به تدریس دروس معارف اسلامی و درس دانش خانواده

احتراماً، پیرو نامه­های شماره 16184/94/ت ه مورخ 25/06/1394 واحد استانی و 424/94/ن مورخ 17/06/1394 دفتر محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در خصوص ارائه لیست اساتید دارای مجوز تدریس دروس معارف اسلامی به استحضار می­رساند مراکز آموزش علمی کاربردی می­بایست برای ارائه هر یک از دروس معارف اسلامی با توجه به رشته و گرایش تحصیلی مدرس و مد نظر قرار دادن جدول پیوست شماره 1 از اساتیدی که لیست آن برای ایشان ارسال شده است، استفاده نمایند.

شایان ذکر است برای تدریس درس دانش خانواده مطابق نامه شماره 360/92/ن مورخ 14/07/92 دفتر محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اساتیدی که دارای مجوز تدریس در دروس گرایش اخلاق اسلامی (مطابق پیوست شماره 1) می­باشند می­توانند این درس را تدریس نمایند.

ردیف

عنوان فرم یا فایل راهنما

1

فایل های پیوست (دانلود)

 


معرفی متقاضیان تدریس دارای شرایط  خبرگی/تجربی

به منظور امکان بررسی مدارك متقاضیان تدریس با شرایط خبرگی/ تجربی مقتضی است مدارك مذکور در قالب کلیر بوك به ترتیب موارد ذکر شده در بخشنامه به صورت تفکیک( برچسب گذاری شده )  تنظیم و ارسال گردد.

لازم به ذکر است فرم نظر مشورتی حراست در خصوص متقاضیان تدریس می­بایست با امضای مسئول حراست مرکز آموزش به صورت محرمانه و در داخل پاکت مهر و موم شده به واحد حراست استان تحویل گردد.

ردیف

عنوان فرم یا فایل راهنما

1

فایل های پیوست (دانلود)

 سایر فرم ها و بخشنامه ها


تذکر

 

به اطلاع تمامی مدرسان و نیز مراکز آموزش علمی کاربردی می­رساند پیرو نامه های شماره 1433/94/ت ه و 33906/94/ت ه مورخ 29/01/1394 و 08/12/1394 تمامی مراکز آموزش ملزم به ارائه تاییدیه تحصیلی مدرسان خود می باشند. با توجه به این که اخذ تاییدیه تحصیلی جهت تایید و اثبات اصالت مدارک ارئه شده توسط مدرس است مراکز آموزش خود راسا می بایست با دانشگاه­ها و موسسات آموزش عالی صادر کننده مدرک تحصیلی مدرسان مکاتبه نمایند و از دریافت تاییدیه از شخص مدرس خودداری نمایند 

با این حال مدرس نیز با پیگیری که صورت می­دهد از وصول تاییدیه تحصیلی توسط مرکز آموزش از دانشگاه صادر کننده مدرک اطمینان حاصل نماید.برای مدرسینی که تاییدیه تحصیلی ارائه نگردد، امکان تعریف کلاس در ترم آتی برای ایشان وجود نخواهد داشت