Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > مهلت ثبت نام آزمون تعیین صلاحیت تدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران

مهلت ثبت نام آزمون تعیین صلاحیت تدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی تمدید شد

مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون تعیین صلاحیت تدریس این دانشگاه تا روز یکشنبه ۱۱ تیرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران ، براساس اعلام معاونت نظارت و سنجش دانشگاه ، مهلت ثبت نام برای آزمون تعیین صلاحیت تدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی قرار بود روز یکشنبه ۴ تیرماه پایان یابد اما مهلت ثبت نام این آزمون تا روز یکشنبه ۱۱ تیرماه تمدید شد.

این فراخوان ویژه استان تهران است و متقاضیان برای ثبت نام در آزمون باید به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

باتوجه به درخواست مکرر متقاضیان ثبت‌نام و مراکز آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی مبنی بر اضافه کردن برخی از رشته‌ها تحصیلی و گرایش های جدید در این آزمون بنابراین رشته های تحصیلی مورد تقاضا برای تدریس اصلاح شده است.

تمامی متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت‌نام و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به پایگاه اطلاع ‌رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی   www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند. همچنین داوطلبانی که تاکنون در این آزمون ثبت نام کرده اند نیز در صورت علاقه‌مندی می‌توانند تا تاریخ تعیین شده با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

شرکت در این آزمون و ثبت نام تکمیلی و قبولی در آن هیچگونه تعهد استخدامی و یا جذب را برای این دانشگاه نخواهد داشت بنابراین افرادی که حدنصاب لازم را در آزمون کتبی کسب کنند برای مراحل انجام مصاحبه و بررسی مدارک به تعداد مورد نیاز واجدین شرایط معرفی می‌شوند.

این افراد با درخواست مراکز تحت پوشش دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌توانند به صورت حق‌التدریس، تدریس کنند.


١١:٢٢ - چهارشنبه ٧ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٢٣٦    /    تعداد نمایش : ٨٠٢